Landsnevndin

Landsnevnd

Landsnevndin er skipað við tveimum umboðum úr Fólkakirkjuni, annað ein prestur og hitt ein kirkjuráðslimur, Kirkjuliga Heimamissiónin velur trý umboð, Kirkjuliga Missiónsfelagið eitt, fríkirkjan Oasan í Hoyvík eitt, Kristiligur Felagsskapur fyri Skúlaungdóm eitt, Blái Krossur Føroya eitt og Føroyska arbeiðið í Eliaskirkjuni í Keypmannahavn eitt. Harumframt velja floksleiðararnir í PODAS trý umboð.

Í landsnevndini hjá PODAS sita:

Bergur D. Joensen, formaður og skúlaleiðari
bergur@kirkjan.fo 

Sverri Steinhólm, næstformaður
svest@ls.fo 

Atli Rasmussen, nevndarlimur
atlirasmussen@gmail.com 

Dagbjørt Ólavsdóttir Hansen, nevndarlimur
doh@email.fo 

Andrias Magnussen, nevndarlimur
andrias@mission.fo 

Jákup Erlingsson Petersen, nevndarlimur
jakupep@gmail.com 

Jógvan Steintún, nevndarlimur
steintun@olivant.fo 

Ragnhard Petersen, nevndarlimur
ragnhard@gmail.com 

Petur Jákup (Dakko) Petersen, nevndarlimur
dakko@blakross.fo 

Heðin Arge, nevndarlimur
hedinarge@gmail.com 

Derhard Jógvansson, nevndarlimur
Derhard@kirkjan.fo 

Randi Joensen, nevndarlimur
randi1778@gmail.com 

Barbara Hannudóttir Jensen, nevndarlimur
hannudottir@olivant.fo 

Send okkum eini boð